Zoznam článkov

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Kategórie bicyklov Cyklistika sa delí na niekoľko skupín. Okrem základného rozdelenia na rekreačnú a športovú je najdôležitejším delením podľa druhu cyklistiky.
Popis bicykla Popis bicykla - základné časti. Každý cyklista by mal poznať bicykel. Veď si predstavte, že pôjdete do obchodu a začnete slovami: chcel by som takú vecičku čo sa nachádza pod tým modrým ...
NORBA - Etika jazdy na horskom bicykli v teréne Jazda na bicykli sa v jeden okamih dokáže zmeniť na jazdu na vozíku. Mnoho ľudí preceňuje svoje sily, ktorých pri dlhšej jazde značne ubúda. Preto by ste sa mali aj mimo ciest riadiť určitými pravidlami, aby ste predišli možným nehodám.
Bezpečná jazda Bezpečná jazda je základom úspechu každej túry. Bezpečnou jazdou môžeme zabrániť rôznym zbytočným nehodám, ktoré neraz stoja aj život či doživotné ochrnutie.
Občerstvenie priamo na bicykli Lenivosť alebo hlad cyklistov vedie k zvláštnym, pre niektorých zúfalým nápadom. Tu je príklad, ako si spraviť z bicykla vozík s občerstvením.
Typy bŕzd Pri kúpe bicykla by ste sa mali zamerať aj na brzndný systém. Veď brzdenie je asi druhá najdôležitejšia funkcia bicykla.
Ako sa chrániť Každý, kto už chvíľu jazdí na biku zažil situáciu, keď nechcene pobozkal zem. Záleží iba na schopnostiach jazdca ako takýmto situáciám zabrániť prípadne predísť. Ak už však takáto situácia nastane, pomôcť môžu všelijaké ochranné pomôcky, tzv. chrániče.
Vznik MTB Ako sa stal z dopravného prostriedku fenomén.
Pravidlá pre cyklistov (zákon) Úryvky zo zákona týkajúce sa cyklistov.
Povinná výbava bicykla (vyhláška) Čo musí mať bicykel podľa vyhlášky o pozemných komunikáciách.

zobrazené články: 1 - 10

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Bikeweb.sk


bike

1.8.2021
slnko 5:30 - 20:46
Sviatok: Božiadara

Prihlásenie
Nick:
Heslo:

Ďalšie sekcie

Bikeweb odporúča

Najčítanejšie články

Reklama

Kvízy

Inzercia

  »   Bicykle a iné inzeráty pre cyklistov.      Bezplatná inzercia na bazar.sk.