Zoznam článkov

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

S bicyklom na nákupy Bicykel bol vždy pomocník na nákupy a veľa ľudí ho dodnes i takýmto spôsobom využíva. No keď je nákup väčší, nie je to najjednoduhšie a práve preto je tu tento bicykel, ktorý toho odvezie oveľa viac.
Bicykel na sneh aj na cestu Ktrak je bicyklom, ktorý spája dva športy: horskú cyklistiku a lyžovanie na skútroch.
Ochrana bicykla - nasaďte putá Ochrániť bicykel pred zlodejmi nie je vôbec jednoduché, čo potrvdí každý, komu už bicykel aspoň raz zmizol. Existuje mnoho rôznych zámkov a iných zariadení, no pred máloktorým sa skúsení a prefíkaní zlodeji vzdajú. Preto prichádzajú aj nové spôsoby ochrany.
Bicyklovanie na hladine vody Možno ste si niekedy želali prebrodiť rieku s bicyklom, či už z dôvodu skrátenia trasy alebo preskúmania nových miest, tak je pre vás určený tento člnok pre bicykle, ktorý sa namontuje pod bicykel.
Kúpa bicykla Výber bicykla je jedným z najdôležitejších rozhodnutí, a preto by sa mu mala venovať dostatočná pozornosť. Treba si uvedomiť, že univerzálny bicykel už neexistuje, a preto treba výber zvážiť. Tento návod je určený hlavne tým menej skúseným, ktorí sa chystajú na kúpu.
Smerovky na bicykel Nie je vždy príjemné naznačovať smer odbočovania rukami, hlavne preto, že sa ťažšie udržuje rovnováha a cyklista nemá možnosť v prípade potreby rýchlo zabrzdiť. A preto prichádzajú smerové svetlá aj pre bicykle.
Výživa a životospráva pre zdravú imunitu Imunitný systém ochraňuje organizmus pred škodlivými vplyvmi vonkajšieho prostredia. Úpravou stravovacích návykov a životosprávy možno výrazne prispieť k liečivému účinku liekov, prípadne sa užívaniu liekov celkom vyhnúť.
Nastavenie bicykla - sedlo a pedále Správne nastavenie bicykla je kľúčom k bezpečnému a pohodlnému zvládnutiu jazdy. Pri jazde na zle nastavenom bicykli skôr nastanú bolesti chrbtice, či predčasná únava a pomalšia jazda. Začnem nastavením sedla a popisu správnej polohy nôh na pedálov.
Nastavenie bicykla - predstavec Pokračovanie článku o nastavení bicykla, tento raz na tému predstavec. Článok stručne popisuje nastavenie predstavcov.
Bicyklová skúška kriminality Viete ako zistiť bezpečnosť vášej lokality, kde žijete? Môžete si ju dať otestovať bicyklovým testom kriminality.

zobrazené články: 21 - 30

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Bikeweb.sk


bike

1.8.2021
slnko 5:30 - 20:46
Sviatok: Božiadara

Prihlásenie
Nick:
Heslo:

Ďalšie sekcie

Bikeweb odporúča

Najčítanejšie články

Reklama

Kvízy

Inzercia

  »   Bicykle a iné inzeráty pre cyklistov.      Bezplatná inzercia na bazar.sk.