Zoznam článkov

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Ochrana zraku nielen pre cyklistov Ochrana zraku je veľmi dôležitá a mala by sa jej venovať dostatočná pozornosť. Cyklistika patrí práve k tým športom, kde musia byť oči v strehu za každých okolností. Pri všetkých športoch, ktoré sa praktizujú “pod holým nebom“ je veľmi vysoké riziko vplyvu slnečného žiarenia na ľudské oči.
Rotopedy a cyklotrenažéry Rotopedy (cyklotrenažéry) sú veľmi populárnym kondičným prístrojom, ktoré nechýbajú v žiadnom lepšom kondičnom centre či posilovni. Veľa cyklistov využíva cyklistický trenažér práve v zimných mesiacoch alebo v prípade, keď nie je možnosť vyraziť si von.
Rotoped – ako trénovať Po stručnom zoznámení s rotopedom v minulom článku pripájam krátky návod pre začiatočníkov ako úspešne a efektívne začať trénovať.
Vyhláška pre cyklistov a sadzobník pokút Od februára vstúpil do platnosti upravovaný zákon o cestnej premávke a isté zmeny sa týkajú aj cyklistov (konkrétne §55 - Osobitné ustanovenia o cyklistoch). Viete koľko zaplatíte za jeho porušenie?
Cyklistické hotely Keď môžu byť špeciálne hotely pre zvieratá, tak prečo by aj cyklisti nemohli mať svoje? A predsa sa ani na cyklistov nezabúda. Tieto špecializované hotely pre cyklistov ponúkajú oproti bežným hotelom značné výhody. Ktorý cyklista by nechcel zabezpečiť pohodlie aj pre svojho miláčika.
Cyklistika dolu hlavou Zažiť jazdu na bicykli dole hlavou dokáže len málokto a aj to len na krátky čas. Ani najskúsenejším cyklistickým kaskadérom sa nepodarí preletieť dolu hlavou cez celú ulicu. Možno čoskoro príde čas, ked sa budú cyklisti pozerať na svet hore nohami :)
Zmena polohy počas bicyklovania Tŕpne vám telo pri dlhšej jazde na bicykli? Najlepším liekom je zmena polohy, čo je pri bežných bicykloch trošku náročné. Zmenu polohy rúk dokážete, pokiaľ využívate cyklistické rohy na riadidkách, no polohu celej postavy veľmi meniť nejde. A tým sa zaoberá nasledujúci vynález.
Preprava bicyklov v MHD (Bratislava) Od 1. októbra 2009 zmenil Dopravný podnik Bratislava tarifu a prepravný poriadok MHD. Medzi novinkami je aj preprava bicyklov vo vozidlách MHD počas víkendov a sviatkov.
Cyklistické prilby Nosíte počas jazdy na hlave cyklistickú prilbu? Cyklistická prilba chráni najzraniteľnejšiu časť nášho tela. O výhodách nosenia cyklistickej prilby sa presvedčilo už množstvo cyklistov na vlastnej koži. Prilba na hlave dokáže zachrániť život, preto sa oplatí do nej investovať.
Holandské bicykle Považujete bicykel za neoddeliteľnú súčasť voľného času? Chodíte na bicykli aj do práce či do obchodu? Dnes si predstavíme holandský bicykel, ktorý je určený práve na tieto príležitosti: na bežný presun mestom či už do práce alebo pre chvíle oddychu.

zobrazené články: 31 - 40

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Bikeweb.sk


bike

1.8.2021
slnko 5:30 - 20:46
Sviatok: Božiadara

Prihlásenie
Nick:
Heslo:

Ďalšie sekcie

Bikeweb odporúča

Najčítanejšie články

Reklama

Kvízy

Inzercia

  »   Bicykle a iné inzeráty pre cyklistov.      Bezplatná inzercia na bazar.sk.