Zoznam článkov

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Elektrický bicykel Schwinn Svetoznámy výrobca bicyklov Schwinn prednedávnom oznámil výrobu prvých elektrických bicyklov. V súčasnosti už má v ponuke viacero modelov. Ak sa tento trend podarí rozšíriť, tak môžeme očakávať ďalší nový smer vývoja bicyklov.
Cyklopočítače Cyklopočítače patria k bežným doplnkom bicykla, ktorý by nemal chýbať žiadnemu skúsenému cyklistovi. Umožňuje nám viesť si záznamy o cyklistických výletoch, sledovať aktuálnu rýchlosť a mnohé ďalšie funkcie. Pre niektorých cyklistov sú údaje z cyklopočítača motiváciou, keďže lepšie vidia výsledky svojho úsilia.
Stanovačka s bicyklom Rozmýšľali ste niekedy nad cyklovýletom spojeným so stanovaním? Či už si budete chcieť iba oddýchnuť, alebo aj niekde prenocovať, možno sa vám zapáči špeciálny stan prispôsobený pre cyklistické výlety.
Solárny ruksak Žijeme v elektrickej dobe a už si ani nevieme predstaviť život bez elektornických prístrojov. Podobne je tomu aj na našich výletoch, kde musíme všetky zariadenia zásobovať energiou. Preto by sme sa mali snažiť vo väčšej miere využívať energiu, ktorá je dostupná všade vonku – energiu zo slnka.
Prvá pomoc Tak ako takmer pri akejkoľvek činnosti, aj pri športovaní môže nastať situácia, v ktorej bude treba poskytnúť prvú pomoc zranenej osobe. Práve tá často zachraňuje ľudský život, kým nedorazí odborná lekárska pomoc. Cyklistika nie je výnimkou – aj tu hrozí nebezpečenstvo.
Zbaľte si bicykel do cestovného kufra Dovolenkové obdobie je v plnom prúde a mnohí určite zvažujú, ako si pribaliť na dovolenku aj bicykel. Ak ste si nevedeli predstaviť prevoz bicykla kvôli rozmerom, tak si ho zbaľte do cestovnej tašky na bicykle a zoberte si ho aj do vlaku či lietadla.
Automat na bicykle V automatoch sa dá už kúpiť všeličo od cestovných lístkov, žuvačiek, nápojov, občerstvenia až po požičiavanie filmov či dokonca bicyklov. Možno si budeme môcť onedlho požičiavať bicykle priamo na cyklocestách. Nahradia v budúcnosti automaty cyklistické predajne a požičovne?
Prehadzovanie Dnes už si bicykle bez prevodov mnohí ani nedokážeme predstaviť. Prehadzovanie rýchlostí patrí k najlepším vylepšeniam v porovnaní so staršou generáciou bicyklov. Každý športový bicykel už má možnosť radiť prevody. Aj keď disponujú množstvom prevodov, nie vždy ich vieme správne používať.
Gyroskopický bicykel Skúšali ste jazdiť na bicykli bez držania riadidiel? Počas dlhej jazdy je občas potrebné vystrieť si chrbát. Aj ja občas zariskujem, keď sa mi kvôli krátkemu občerstveniu nechce schádzať z bicykla, alebo keď si potrebujem počas dlhej jazdy vyrovnať chrbát. Pre tých, ktorí majú obavy z tréningu môže pomôcť gyroskopický bicykel.
Bicykel - steper Ak sa cyklistike vyhýbate kvôli bolestiam zadku alebo je tvrdé a nepohodlné sedlo vašou častou výhovorkou, prečo nebicyklovať, môžete si vyskúšať bicykel - steper.

zobrazené články: 41 - 50

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Bikeweb.sk


bike

1.8.2021
slnko 5:30 - 20:46
Sviatok: Božiadara

Prihlásenie
Nick:
Heslo:

Ďalšie sekcie

Bikeweb odporúča

Najčítanejšie články

Reklama

Kvízy

Inzercia

  »   Bicykle a iné inzeráty pre cyklistov.      Bezplatná inzercia na bazar.sk.