Zoznam článkov

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Ako na bicykel v zime Zima je v plnom prúde a mnohí z nás po prvom snehu zvažujú cyklistický zimný spánok. Ak patríte k tým cyklistickým nadšencom, ktorých obyčajný mráz nezastaví, tak sa vám určite zídu nasledovné rady.
Preprava bicyklov mestskou hromadnou dopravou v Bratislave S novým rokom Dopravný podnik Bratislava upravil pravidlá prepravy bicyklov. Je to pravdepodobne prvý rozumný krok za niekoľko rokov úpadku MHD.
Cyklistický karavan Plánujete sa vydať na viacdňový cyklistický výlet či stanovačku s bicyklom? Pre väčšie pohodlie si môžete so sebou zobrať karavan. Američan Kevin Cyr prišiel s neobyčajnou myšlienkou ako absolvovať cyklistické výlety pohodlnejšie.
Tvoje meno na bicykli Keď sa začnú umelci hrnúť do športu, vznikajú rôzne podarené aj menej podarené kúsky. A kam zaradiť bicykel s typografickým rámom? Veď kto to by dnes nechcel pútať pozornosť bicyklovaním na svojom mene? Aspoň ma môže každý osloviť a trochu pokecáme.
Cyklovýlet v skupine Predstavte si situáciu, keď sa skupina cyklistov veselo rozpráva a pri vašej snahe o predchádzanie sa odrazu každý cyklista uhýba iným smerom. Keď je na ceste jeden nezodpovedný cyklista, vždy je ľahšie sa mu vyhnúť ako v prípade celej skupiny.
Veľa cyklistov pri skupinovom výlete venuje oveľa menšiu pozornosť okoliu ako keby jazdili na bicykli sami.
Skladací bicykel ovládaný ležmo Na medzinárodnom veľtrhu špeciálnych bicyklov (SPEZI 2012) predstavil AZUB Bike dlho pripravovaný bicykel Origami. Ide o skladací bicykel, ktorý sa ovláda v polohe ležmo. Je určený pre cyklistov, ktorí chcú mať bicykel neustále pri sebe alebo nemajú veľa priestoru pre skladovanie bicykla.
SlowWheel: spomaľte svoj bicykel Každý skúsenejší cyklista isto zažil situácie, kedy sa musel prispôsobiť slabším cyklistom a jazdiť na bicykli pomalšie. Pre tých, ktorým sa ťažko prispôsobuje a chcú trénovať v spoločnosti začínajúcich cyklistov pomôže zariadenie, ktoré zaťaží bicykel.
Svalovica Je svalovica dobrá alebo nie? Mnohí ju nenávidia a keď ju dostanú, nehýbu sa kým sa jej úplne nezbavia. Svalovica nám v skutočnosti pomáha fyzicky napredovať a určovať intenzitu ďalších tréningov.
Rotoped na zastávke Málokto má rád dlhé čakanie na autobus. Fanatickí nadšenci cyklistiky našli spôsob, ako si nudné vyčkávanie skrátiť cyklistickým tréningom. Na zastávky navrhli namontovať rotopedy na cvičenie.
Rekreačné otužovanie Cieľom otužovania je zlepšenie zdravia, telesnej výkonnosti a odolnosti organizmu pred chorobami. Nie je to len plávanie v studenej vode, čo si asi väčšina ľudí najskôr predstaví pod týmto pojmom. Rekreačné otužovanie je pre každého a dá sa trénovať rôzne.

zobrazené články: 71 - 80

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Bikeweb.sk


bike

27.9.2021
slnko 6:55 - 18:51
Sviatok: Cyprián

Prihlásenie
Nick:
Heslo:

Ďalšie sekcie

Bikeweb odporúča

Najčítanejšie články

Reklama

Kvízy

Inzercia

  »   Bicykle a iné inzeráty pre cyklistov.      Bezplatná inzercia na bazar.sk.