Diskusia: Cyklodenníky

Obsah fóra / Bikeweb všeobecne / Bikeweb.sk / Cyklodenníky

nový príspevok do diskusie

Gesky
avatar
predmet: Bikeweb
Pridaný: 19.8.2011 15:28


Škoda, že na tejto bezpochyby dobrej stránke nie je možné prídavať aj popisky s ciest, len nedávno som sa vrátil z Grécka, kde sme spravili okolo 3000km po tejto krajine, poznámok a zážitkov je naozaj dosť, určite aj iní užívatelia by niečím prispeli. Je to taký možno malý návrh pre admina rozšíriť možnosti stránky aj týmto smerom.


Bmatias
avatar
predmet: Bikeweb
Pridaný: 19.8.2011 16:16 Posledná úprava: 19.8.2011 22:45


ahoj
Napis mi blizsie (bud sem, alebo email, sukromna sprava) ako by si si predstavoval tie cyklodenniky a mozno sa do toho pustim. Cyklotrasy sa pridavaju jednoducho.

A nebolo teplo v Grecku? Kamarati sa vratili z Ciernej Hory (nieco okolo 1000km za 10 dni) a vraj sa bili o kusok tiena.


Gesky
avatar
predmet: Bikeweb
Pridaný: 20.8.2011 20:38


V grécku bolo horúco, ale aj neskutočne pekne, ešte sa mi nepodarilo roztriediť ani fotky, natož nejaké zážitky, ale to hlavné mám spísané v poznámkach.

K tým denníkom, no ja neviem, niekam k profilom užívateľom webu, ktorý sú registrovaný vytvoriť šablóny, kde by si mohli popridávať popisky zo svojích ciest, ale aby to bolo čitateľné aj pre ostatních, ak už nie všetkých tak aspoň registrovaných, ale radšej všetkých, lebo zo skúsenosti viem, ze pokiaľ sa hodí užívateľovy pod klávesnicu registračný formulár a on si chcel iba niečo prečítať, tak väčšinou to končí jeho odchodom zo stránok. A tiež by si mohol pridať aj nejaké drobné zlepšováky, alebo ako ja vravím vychytávky, ktoré človeka napdnú, napr či už je v núdzi, alebo sa mu niečo pokazí, neveril by si aké všakovaké veci dokáže človek vydumať, keď je v úzkých a to viem podľa seba smile4 Toľko moja predstava.


Bmatias
avatar
predmet: Bikeweb
Pridaný: 20.8.2011 23:29 Posledná úprava: 21.8.2011 11:24


Snazim sa web prisposobovat podla toho, co mne osobne chyba o cyklistike (pripadne co sa ma ludia casto pytaju, ziadaju a pod.).
Tym cyklodennikom som uplne neporozumel, kedze aj teraz sa daju pisat trasy a zverejnovat pre ostatnych. Druhou moznostou je pisat priamo clanky do blogu, ale o tom vies.
Poslal som konkretne otazky a moje zaujmy cez sukromnu spravu. Pokial to budes chciet pouzivat a pisat o svojich cestach, tak je skoro iste, ze to spravim smile4.

Urcite nechcem obmedzovat obsah pre registrovanych, ale zvazoval som pridat moznost pre autorov, nech si sami urcia, pre koho clanok bude. Registracia ma vyznam len pre tych, co chcu pripsievat (forum, clanky, trasy a pod.).


Gaaspi
avatar
predmet: Bikeweb
Pridaný: 6.8.2013 23:24


Citácia:
Cyklotrasy sa pridavaju jednoducho.
A to sa ako robí? Tiež som medzi novými aj keď na iné stránky chodím ale tu je to trocha iné.


Bmatias
avatar
predmet: Bikeweb
Pridaný: 7.8.2013 17:15


Pojdes do sekcie cyklotrasy a ked si prihlaseny, tak hned pod hlavnym menu nad mapkou mas odkaz na pridanie trasy.


nový príspevok do diskusie

Obsah fóra / Bikeweb všeobecne / Bikeweb.sk / Cyklodenníky
Bikeweb.sk


bike

19.9.2018
slnko 6:43 - 19:09
Sviatok: Konštantín

Prihlásenie
Nick:
Heslo:

Ďalšie sekcie

Bikeweb odporúča

Najčítanejšie články

Reklama

Kvízy

Inzercia

  »   Bicykle a iné inzeráty pre cyklistov.      Bezplatná inzercia na bazar.sk.