Jazda - zoznam článkov v kategórii

1 2 3

Navigácia pre cyklistov - porovnanie GPS zariadení Minule sme si povedali základné veci okolo navigácii. V tomto článku budeme pokračovať a bližšie sa pozrieme na jednotlivé GPS zariadenia, ktoré využívajú cyklisti v teréne. Postupne popíšem zariadenia od najjednoduchších prístrojov na sledovanie cyklistickej trasy až po navigácie zabudované v inteligentných telefónoch.
Navigácia pre cyklistov - OruxMaps OruxMaps je jeden z mojich najobľúbenejších turistických programov pre mobilné telefóny s operačným systémom Android. Okrem sledovania aktuálnej trasy ponúka množstvo zaujímavých informácii o trase a okolí, prípravu trasy z pohodlia domova a mnoho ďalšieho.
Ako vytvoriť mapu do navigácie Dnes vám predstavím program, ktorým sa dá efektívne vytvoriť mapa ľubovoľnej oblasti do turistickej navigácie.
Mobile Atlas Creator (MOBAC) je jednoduchý a rýchly program na tvorbu máp do rôznych turistických navigácií.
Cyklistický vozík pre deti Mnohí už určite riešili problém ako absolvovať cyklistický výlet s najmenšími. K dispozícii je detská cyklistická sedačka alebo detský cyklovozík. Detské cyklovozíky sú čoraz populárnejšie a k dispozícii sú rôzne modely rozličných výrobcov. Dnes vám bližšie predstavíme jeden z najpopulárnejších detských cyklovozíkov.
Ako na bicykel v zime Zima je v plnom prúde a mnohí z nás po prvom snehu zvažujú cyklistický zimný spánok. Ak patríte k tým cyklistickým nadšencom, ktorých obyčajný mráz nezastaví, tak sa vám určite zídu nasledovné rady.
Preprava bicyklov mestskou hromadnou dopravou v Bratislave S novým rokom Dopravný podnik Bratislava upravil pravidlá prepravy bicyklov. Je to pravdepodobne prvý rozumný krok za niekoľko rokov úpadku MHD.
Cyklovýlet v skupine Predstavte si situáciu, keď sa skupina cyklistov veselo rozpráva a pri vašej snahe o predchádzanie sa odrazu každý cyklista uhýba iným smerom. Keď je na ceste jeden nezodpovedný cyklista, vždy je ľahšie sa mu vyhnúť ako v prípade celej skupiny.
Veľa cyklistov pri skupinovom výlete venuje oveľa menšiu pozornosť okoliu ako keby jazdili na bicykli sami.
Videonávody pre cyklistov Na internete je množstvo videí a návodov pre cyklistov. Prednedávnom som narazil na sériu videonávodov s názvom cykloškola Birell, z ktorých ma niektoré celkom zaujali.
Naučme deti cyklistike Pri každej jazde na bicykli je najdôležitejšie, aby sa všetci vrátili živí a zdraví. Preto je veľmi dôležité, aby sme venovali pravidlám jazdy veľkú pozornosť a naučili aj najmenších cyklistov ako sa správať na cestách. Článok je určený najmä pre rodičov mladých cyklistov - odporúčam čítať pravidelne pred cyklistickým výletom s deťmi.
Cyklistické dopravné značky Cyklisti sú súčasťou dopravy, no niektorí z nich nemajú vodičský preukaz ani neabsolvovali žiadny kurz týkajúci sa správania na cestách. Čo s tým môžeme urobiť?

zobrazené články: 11 - 20

1 2 3

Bikeweb.sk


bike

27.5.2024
slnko 5:00 - 20:57
Sviatok: Iveta

Ďalšie sekcie

Bikeweb odporúča

Najčítanejšie články

Reklama

Kvízy