Blogy | Kategórie článkov » Články » Zaujímavosti

Zaujímavosti - zoznam článkov v kategórii

1 2 3 4 5 6 7

Bicyklová skúška kriminality Viete ako zistiť bezpečnosť vášej lokality, kde žijete? Môžete si ju dať otestovať bicyklovým testom kriminality.
Cyklistické hotely Keď môžu byť špeciálne hotely pre zvieratá, tak prečo by aj cyklisti nemohli mať svoje? A predsa sa ani na cyklistov nezabúda. Tieto špecializované hotely pre cyklistov ponúkajú oproti bežným hotelom značné výhody. Ktorý cyklista by nechcel zabezpečiť pohodlie aj pre svojho miláčika.
Cyklistika dolu hlavou Zažiť jazdu na bicykli dole hlavou dokáže len málokto a aj to len na krátky čas. Ani najskúsenejším cyklistickým kaskadérom sa nepodarí preletieť dolu hlavou cez celú ulicu. Možno čoskoro príde čas, ked sa budú cyklisti pozerať na svet hore nohami :)
Zmena polohy počas bicyklovania Tŕpne vám telo pri dlhšej jazde na bicykli? Najlepším liekom je zmena polohy, čo je pri bežných bicykloch trošku náročné. Zmenu polohy rúk dokážete, pokiaľ využívate cyklistické rohy na riadidkách, no polohu celej postavy veľmi meniť nejde. A tým sa zaoberá nasledujúci vynález.
Holandské bicykle Považujete bicykel za neoddeliteľnú súčasť voľného času? Chodíte na bicykli aj do práce či do obchodu? Dnes si predstavíme holandský bicykel, ktorý je určený práve na tieto príležitosti: na bežný presun mestom či už do práce alebo pre chvíle oddychu.
Elektrický bicykel Schwinn Svetoznámy výrobca bicyklov Schwinn prednedávnom oznámil výrobu prvých elektrických bicyklov. V súčasnosti už má v ponuke viacero modelov. Ak sa tento trend podarí rozšíriť, tak môžeme očakávať ďalší nový smer vývoja bicyklov.
Stanovačka s bicyklom Rozmýšľali ste niekedy nad cyklovýletom spojeným so stanovaním? Či už si budete chcieť iba oddýchnuť, alebo aj niekde prenocovať, možno sa vám zapáči špeciálny stan prispôsobený pre cyklistické výlety.
Solárny ruksak Žijeme v elektrickej dobe a už si ani nevieme predstaviť život bez elektornických prístrojov. Podobne je tomu aj na našich výletoch, kde musíme všetky zariadenia zásobovať energiou. Preto by sme sa mali snažiť vo väčšej miere využívať energiu, ktorá je dostupná všade vonku – energiu zo slnka.
Zbaľte si bicykel do cestovného kufra Dovolenkové obdobie je v plnom prúde a mnohí určite zvažujú, ako si pribaliť na dovolenku aj bicykel. Ak ste si nevedeli predstaviť prevoz bicykla kvôli rozmerom, tak si ho zbaľte do cestovnej tašky na bicykle a zoberte si ho aj do vlaku či lietadla.
Automat na bicykle V automatoch sa dá už kúpiť všeličo od cestovných lístkov, žuvačiek, nápojov, občerstvenia až po požičiavanie filmov či dokonca bicyklov. Možno si budeme môcť onedlho požičiavať bicykle priamo na cyklocestách. Nahradia v budúcnosti automaty cyklistické predajne a požičovne?

zobrazené články: 11 - 20

1 2 3 4 5 6 7

Bikeweb.sk


bike

15.7.2024
slnko 5:08 - 21:07
Sviatok: Henrich

Ďalšie sekcie

Bikeweb odporúča

Najčítanejšie články

Reklama

Kvízy