Blogy | Kategórie článkov » Články » Zaujímavosti

Zaujímavosti - zoznam článkov v kategórii

1 2 3 4 5 6 7

Gyroskopický bicykel Skúšali ste jazdiť na bicykli bez držania riadidiel? Počas dlhej jazdy je občas potrebné vystrieť si chrbát. Aj ja občas zariskujem, keď sa mi kvôli krátkemu občerstveniu nechce schádzať z bicykla, alebo keď si potrebujem počas dlhej jazdy vyrovnať chrbát. Pre tých, ktorí majú obavy z tréningu môže pomôcť gyroskopický bicykel.
Bicykel - steper Ak sa cyklistike vyhýbate kvôli bolestiam zadku alebo je tvrdé a nepohodlné sedlo vašou častou výhovorkou, prečo nebicyklovať, môžete si vyskúšať bicykel - steper.
Bicykel, o ktorý sa netreba starať Ak jazdíte na bicykli iba po meste či spevnených cestách a obávate sa o údržbu bicykla, našli sme pre vás ideálny bicykel. Vďaka jednoduchej účelovej konštrukcii si nevyžaduje takmer žiadne nároky na údržbu.
Cyklistika bez bolesti zadku (od cyklistického sedla) Sťažujete sa na bolesti zadku od sedla pri bicyklovaní? S týmto problémom sa neustále stretáva množstvo cyklistov. Možno aj to inšpirovalo výrobcov tohto bicykla. Na ňom vás výber vhodného sedla určite trápiť nebude.
YikeBike - skladací bicykel Predstavenie ďalšieho bicykla z kategórie zaujímavé cyklistické vynálezy. Ide o najmenší skladací elektrický bicykel, ktorý je možné zložiť už za 15 sekúnd. K dispozícii sú rôzne modely a farebné prevedenia bicykla.
Najdrahší bicykel je zo zlata Až z 24 karátového zlata je vyrobený momentálne najdrahší bicykel na svete. Nie je síce určený na horskú cyklistiku, ale aj tak by ho bolo škoda zničiť na cyklistické výlety. Cyklisti, ktorí si ho pridajú do svojej súkromnej zbierky však budú musieť riadne investovať do svojej záľuby (a možno aj následnej ochrany).
Nečakane pohodlné cyklistické sedlo Bolesť zadku pri bicyklovaní trápi nejedného cyklistu. Mnohí z nás vystriedali množstvo rôznych cyklistických sediel, kým našli také, ktoré im vyhovuje. Pre cyklistov, ktorých ešte stále trápi bolesť zadku pri bicyklovaní tu máme jedno pohodlné cyklistické sedlo.
Moderné cyklistické odrazky Pri prehľadávaní zahraničných cyklistických obchodov som natrafil na unikátne odrazové sklá (resp. svetlá). Zadné (červené) a predné (biele) svetlá sú u nás povinné. Pre cyklistov, ktorí by chceli niečo naviac odporúčam pozrieť na toto zaujímavé cyklistické svetlo, ktoré dokáže zobrazovať aj čas či textovú správu.
Po cyklistických chodníkoch v New Yorku V New Yorku je toľko cyklistických chodníkov, že by sme mali závidieť. Sú však plné a dôvodom nie je záľuba američanov o cyklistiku. Keď dostal mladý američan pokutu za to, že nejazdil po nepriechodnom cyklochodníku, rozhodol sa natočiť video. Tak sa môžeme pozrieť na skutočný stav cyklistických ciest vo veľkomeste.
Neviditeľná cyklistická prilba - airbag pre cyklistov Hövding je unikátna cyklistická prilba, taktiež označovaná ako airbag pre cyklistov. Tento švédsky vynález chráni hlavu cyklistu podobne ako cyklistická helma. Ide o malý obojok na krk, ktorý sa v prípade nebezpečenstva nafúkne na pevný nylonový obal okolo hlavy.

zobrazené články: 21 - 30

1 2 3 4 5 6 7

Bikeweb.sk


bike

21.6.2024
slnko 4:51 - 21:16
Sviatok: Alojz

Ďalšie sekcie

Bikeweb odporúča

Najčítanejšie články

Reklama

Kvízy