Blogy | Kategórie článkov » Články » Zaujímavosti

Zaujímavosti - zoznam článkov v kategórii

1 2 3 4 5 6 7

Ekologická nabíjačka na bicykel - novodobé dynamo Aj vy jazdievate na bicykli s množstvom elektroniky, ktorú je potrebné pravidelne dobíjať? Mobilné aj GPS zariadenia zvyknú spotrebovať veľké množstvo energie a pri dlhších výletoch je niekedy problém nájsť miesto na nabitie. V tom prípade vám odporúčame bližšie sa pozrieť na ekologickú nabíjačku EcoXPower.
Ovlažujúci systém na bicykel Q-FOG Na cyklovýlete počas horúcich letných dní je pre cyklistov často problém nájsť v prírode vhodný zdroj na ovlaženie. Vody na oblievanie nie je dosť a treba ňou šetriť. Riešením, ako vyťažiť z mála vody veľa osvieženia by mohol byť vodný sprej, ktorým sa môže cyklista schladiť aj počas jazdy.
Bitlock - Bluetooth zámok na bicykel Tím nadšencov sa pustil do vývoja nového spôsobu zabezpečenia bicykla pred krádežou. Možno sa už čoskoro dočkáme zámku pre bicykel, na ktorý nebudeme potrebovať kľúč či znalosť číselného kódu. Prístup k bicyklu nám zabezpečí mobilná aplikácia. Ochrana bicykla cez mobil má množstvo ďalších výhod
Lock8 - zámok na bicykel Zabezpečenie bicyklov prostredníctvom mobilnej aplikácie je v tomto období populárne. Nedávno sme zverejnili informácie o mobilnej aplikácii, ktorá chráni bicykel pred krádežou. A už tu máme konkurenciu. Ochrana bicykla je evidentne zaujímavý biznis. Pozrime sa bližšie, čo dokáže zabezpečovací systém na bicykel s názvom Lock8.
Inteligentné športové oblečenie Moderné informačné technológie sa postupne dostávajú do každej oblasti nášho života. Športové oblečenie nie je výnimkou. Vízia moderného športového oblečenia spočíva v tom, že bude analyzovať náš pohyb a učiť nás, ako správne a efektívne športovať.
Horský bicykel zo zlata Rovný milión dolárov stojí horský bicykel vyrobený zo zlata. Pred pár mesiacmi sme predstavovali cestný bicykel zo zlata a aby sa mali čím chváliť fanúšikovia horskej cyklistiky, teraz tu máme jeden model pre nich.
Solárny zámok na bicykel - skylock Dnes si predstavíme ďalší inteligentný zámok na bicykel z dielne Velo Labs, ktorý sa nazýva Skylock. Funkcie zámku sa ovládajú cez telefón a okrem zabezpečenia bicykla dokáže zámok informovať pri pokuse o ukradnutie či dopravnej nehode.
Backtracker - kontrola premávky za bicyklom Backtracker je zariadenie, ktoré sleduje objekty v tesnom závese za cyklistom. Na prvý pohľad pôsobí ako obyčajné blikajúce svetlo, no signalizáciou dokáže informovať cyklistu aj vodičov áut na nebezpečné situácie.
10 rokov na bicykli Prekonávanie dlhých vzdialeností, objavovanie neznámych miest našej planéty, súboj s hranicami našich schopností. Kórejčan Okhwan Yoon, absolvent práva a úspešný podnikateľ sa v roku 2001 rozhodol zavesiť svoju kariéru a doterajší život na klinec, vysadol na bicykel a vydal sa na cestu okolo sveta. Za 10 rokov prebicykloval 192 krajín na šiestich kontinentoch.
Cyklistický ruksak so svetlami pre lepšiu bezpečnosť cyklistu Aster je cyklistický ruksak, ktorý si dal za cieľ stať sa najbezpečnejším ruksakom na svete. Jeho hlavnými prednosťami sú predné osvetlenie a zadné brzdové svetlá a smerovky, ktoré pomáhajú zvýšiť bezpečnosť cyklistu na ceste nielen pri zníženej viditeľnosti.

zobrazené články: 41 - 50

1 2 3 4 5 6 7

Bikeweb.sk


bike

3.12.2021
slnko 7:40 - 16:03
Sviatok: Oldrich

Prihlásenie
Nick:
Heslo:

Ďalšie sekcie

Bikeweb odporúča

Najčítanejšie články

Reklama

Kvízy

Inzercia

  »   Bicykle a iné inzeráty pre cyklistov.      Bezplatná inzercia na bazar.sk.