Blogy | Kategórie článkov » Články » Zaujímavosti

Zaujímavosti - zoznam článkov v kategórii

1 2 3 4 5 6 7

Čierna skrinka pre bicykle V lietadlách a lodiach je používanie čiernych skriniek bežné. Čoraz častejšie sa s ňou stretávame aj v osobných a nákladných autách, tak prečo by sme si ju nemohli namontovať aj na bicykel? Môžete si spraviť videozáznam z cyklistického výletu alebo uchovať informácie o prípadnom nešťastí na bicykli.
Ako uskladniť bicykel Veľa cyklistov rieši problém uskladnenia bicykla. Bicykle by sa mali uchovávať v suchom čistom prostredí pri primeranej teplote. Často je veľmi náročné takéto podmienky pre bicykel vytvoriť. Predstavím vám úložný mechanizmus z domácej dielne, ktorý je možné namotnovať do bytu či garáže.
ElliptiGO – eliptický bicykel aj pre bežcov Dnes si predstavíme ďalší eliptický bicykel. Pri návrhu tohto bicykla sa výrobcovia snažili prispôsobiť bežcom a výsledkom je kombinácia behu a cyklistiky. Bicyklovanie na ňom však nie je žiadny relax a v porovnaní s bicyklovaním na klasickom bicykli sa riadne zapotíte.
Elektrický bicykel kontrolovaný mobilom Čo sa môže stať, keď sa spojí výrobca automobilov Ford s výrobcom mobilných zariadení? Hybridný bicykel s futuristickým designom, ktorý máte pod palcom vďaka mobilu na riadidlách.
Cyklistický karavan Plánujete sa vydať na viacdňový cyklistický výlet či stanovačku s bicyklom? Pre väčšie pohodlie si môžete so sebou zobrať karavan. Američan Kevin Cyr prišiel s neobyčajnou myšlienkou ako absolvovať cyklistické výlety pohodlnejšie.
Tvoje meno na bicykli Keď sa začnú umelci hrnúť do športu, vznikajú rôzne podarené aj menej podarené kúsky. A kam zaradiť bicykel s typografickým rámom? Veď kto to by dnes nechcel pútať pozornosť bicyklovaním na svojom mene? Aspoň ma môže každý osloviť a trochu pokecáme.
Skladací bicykel ovládaný ležmo Na medzinárodnom veľtrhu špeciálnych bicyklov (SPEZI 2012) predstavil AZUB Bike dlho pripravovaný bicykel Origami. Ide o skladací bicykel, ktorý sa ovláda v polohe ležmo. Je určený pre cyklistov, ktorí chcú mať bicykel neustále pri sebe alebo nemajú veľa priestoru pre skladovanie bicykla.
SlowWheel: spomaľte svoj bicykel Každý skúsenejší cyklista isto zažil situácie, kedy sa musel prispôsobiť slabším cyklistom a jazdiť na bicykli pomalšie. Pre tých, ktorým sa ťažko prispôsobuje a chcú trénovať v spoločnosti začínajúcich cyklistov pomôže zariadenie, ktoré zaťaží bicykel.
Rotoped na zastávke Málokto má rád dlhé čakanie na autobus. Fanatickí nadšenci cyklistiky našli spôsob, ako si nudné vyčkávanie skrátiť cyklistickým tréningom. Na zastávky navrhli namontovať rotopedy na cvičenie.
Cyklistická pumpa a svetlo v jednom Dnes sú módne univerzálne doplnky a táto móda neobchádza ani cyklistiku. Načo nosiť na bicykli zbytočne veľa cyklistických doplnkov, keď ich môžeme skombinovať? V tomto prípade môžeme predné svetlo na bicykel použiť taktiež na dofúkanie kolies.

zobrazené články: 31 - 40

1 2 3 4 5 6 7

Bikeweb.sk


bike

11.12.2023
slnko 7:49 - 16:01
Sviatok: Hilda

Ďalšie sekcie

Bikeweb odporúča

Najčítanejšie články

Reklama

Kvízy