Svet elektrobicyklov - zázemie a garant pre ebajky na Slovensku

bike

Profesionálne vybavené centrum predáva, požičiava a servisuje akýkoľvek elektrobicykel. Nadšenci pracujúci v centre sa stali garantmi a odborníkmi v oblasti elektrobicyklov a ich skúsenosti sú plne k dispozícii všetkým ebajkovým fanušikom. A nie len tým, ktorí si ebajk kúpili vo Svete elektrobicyklov.


priebežne stále, dá sa povedať, až kým ortuť teplomera neklesne pod nulu. Ak máte záujem práve teraz, pretože riešite vianočný darček, predajcovia vám výjdu v ústrety už s novými modelmi pre rok 2016. Okrem toho, stále funguje aj požičovňa elektrobicyklov a doplnkov, ktorá zaznamenala veľký ohlas a do budúcej sezóny sa počíta s jej rozšírením.

Prosionál - Svet elektrobicyklov

Pripomeňme si, že ebajk – Svet elektrobicyklov reprezentuje značky elektrobicyklov Ghost, Haibike, Lapierre, Winora, Apache, Sinus, príslušenstva Bosch, Shimano, Yamaha, Cratoni, SKS, XLC, Fharer či cyklooblečenia Club Ride Apparel a Engel sports. Ebajk centrum poskytuje autorizovaný servis značiek Bosch a Shimano. Zabezpečuje aj servisovanie asistenčných pohonov Yamaha a 8Fun.

Na Slovensku Svet elektrobicyklov garantuje profesionálnu úroveň celej starostlivosti a edukuje verejnosť o množstve výhod používania ebajkov, potenciáli zážitkov a úžitku.

Žijeme aj vo vlastných svetoch

Život na ebajkoch monitoruje cez svojich nadšencov aj blog na http://www.ebajk.sk/ a každodenné novinky a tipy pre zákazníkov uverejňujeme aj na facebookovej skupine https://www.facebook.com/ebajk.sk. Svet elektrobicyklov poskytuje rozvoz bicyklov po celom území SR. Zároveň nového majiteľa zaškolí na jeho používanie a predstaví mu doporučený servisný program. Toto ročné obdobie si pýta aj špeciálnu službu – zazimovanie ebajku. Počas zimného spánku strážia odborníci životné funkcie motora, baterky a ďalších častí, kterým môže zima ublížiť. Po vyzvaní majiteľa bude ebajk pripravený na ďalšie používanie.

Pre viac informácií kliknite na www.ebajk.sk alebo navštívte servisno-predajné centrum elektrobicyklov a cyklistických doplnkov ebajk – Svet elektrobicyklov na Račianskej ulici 77 v Bratislave.

  • Currently 4.00/5

Priemerné hodnotenie: 4.0 (počet hlasov: 1)

Hlasovať môžu len prihlásení užívatelia

» Diskusia k článku (0) - pridať komentár

ebajk
19. 12. 2015 20:35
Prečítané 1262

» Články od autora

» Podobné články

Sieť nabíjacích staníc ebajk connect (8. 6. 2016)


Bikeweb.sk


bike

1.8.2021
slnko 5:30 - 20:46
Sviatok: Božiadara

Prihlásenie
Nick:
Heslo:

Ďalšie sekcie

Bikeweb odporúča

Najčítanejšie články

Reklama

Kvízy

Inzercia

  »   Bicykle a iné inzeráty pre cyklistov.      Bezplatná inzercia na bazar.sk.