BikeBlog - cyklistické blogy užívateľov

BikeBlogBETA je nová sekcia, ktorá sa ešte len rozbieha a pripravuje, no základné veci si už môžete vyskúšať. Každý registrovaný užívateľ si môže v profile vytvoriť svoj cyklistický BikeBlog a tvoriť. Články sa budú zobrazovať len v blogoch a po záujme majiteľa a moderátorov webu sa môžu pridať aj do kategórie Články.

Podľa reakcií na túto sekciu sa rozhodneme, čo a ako budeme vylepšovať.

Posledné články

7 tipov ako na servis bicyklov
  Ako všetci vieme, údržba bicykla nie je len o predĺžení jeho životnosti, ale tiež o bezpečnosti a pohodlí jazdy. V tomto článku prejdeme 7 dôležitých tipov, ktoré vám pomôžu udržať váš bicykel v top stave.
Nedávajte šancu zlodejom!
  V Slovenskej republike je každý rok oficiálne odcudzené cca 5000 bicyklov, ktoré nie je možné pri ich náleze identifikovať. Počet neoficiálne odcudzených bicyklov je však až 3x vyšší. Poďte túto bilanciu zlepšiť a registrujte svoje bicykel do CEREKu už dnes!
Nikdy nie je neskoro začať
  Veselí cyklisti - päťdesiatnici,
Elektrobicykel ako darček pre Neho a pre Ňu
  S otázkami, čo kúpiť svojej polovičke pod stromček, keď už má všetko, by sa dal naplniť jeden veľký batoh. Máme pre vás tip, ktorý zaručene ohúri a prinesie obrovský potenciál a priestor pre radosť.
Svet elektrobicyklov - zázemie a garant pre ebajky na Slovensku
  Profesionálne vybavené centrum predáva, požičiava a servisuje akýkoľvek elektrobicykel. Nadšenci pracujúci v centre sa stali garantmi a odborníkmi v oblasti elektrobicyklov a ich skúsenosti sú plne k dispozícii všetkým ebajkovým fanušikom. A nie len tým, ktorí si ebajk kúpili vo Svete elektrobicyklov.
Na Libertách do Liberca
  V tomto článku vám v krátkosti porozprávam, ako sme išli a neprišli na starých Libertách do Liberca...
Kargobajky začali písať svoju
  Kto hľadá, nájde aj u nás univerzálny bicykel pre každé použitie. https://www.facebook.com/pages/Kargobajk-Bullitt/240154792779763
Skladanie Esky
  Skladanie Esky a zlomená Liberta... Celé to začalo tam že sa mi zlomila kostra Liberty v mieste kde je to najviac namáhané teda kde sú spojené trubky sedla a hlavnej kostry čo drží kormidlo a vidlicu. Zvárať či zohnať kostru na 24-ku? Tak som sa rozhodol pre kostru a pustil sa do toho...
Problém s okuliarmi
  Nedávno som si kúpil nové cyklistické okuliare a tu začína problém s akým som sa ešte nestretol, ale možno niekto z Vás áno a budete vedieť poradiť.
Cyklista a pokuty.
  Ak cyklista vedie bicykel pod vplyvom alkoholu alebo je vinníkom dopravnej nehody môže mu byť udelená bloková pokuta od 150 do 800 EUR, ak dychovú skúšku, ktorú nariadi policajt (pomocou alkohol testeru) odmietne hrozí mu pokuta od 300 do 1.300 EUR. Policajt taktiež môže cyklistovi zakázať pokračovanie v jazde a to v prípade že nespĺňa podmienky potrebné pre jazdu ako sú napríklad chýbajúce reflexné prvky alebo osvetlenie v noci mimo obce. Článok napísla autor webu www.dychovaskuska.sk
Bikeweb.sk


bike

27.5.2024
slnko 5:00 - 20:57
Sviatok: Iveta

Ďalšie sekcie

Bikeweb odporúča

Najčítanejšie články

Reklama

Kvízy