Ostatné - zoznam článkov v kategórii

Rotopedy a cyklotrenažéry Rotopedy (cyklotrenažéry) sú veľmi populárnym kondičným prístrojom, ktoré nechýbajú v žiadnom lepšom kondičnom centre či posilovni. Veľa cyklistov využíva cyklistický trenažér práve v zimných mesiacoch alebo v prípade, keď nie je možnosť vyraziť si von.
Rotoped – ako trénovať Po stručnom zoznámení s rotopedom v minulom článku pripájam krátky návod pre začiatočníkov ako úspešne a efektívne začať trénovať.
Ako používať športtester Základom každého športu je aktivita srdca. Ak chcete predísť predčasnej únave a zvýšiť svoju výdrž, mali by ste sa doslova riadiť srdcom. K tomu môže pomôcť športtester, ktorý nám umožňuje sledovať správanie srdca. Športovaním v správnej frekvencii si výrazne zvýšite výdrž, vyhnete sa predčasnej únave a zážitok zo športu bude príjemnejší.
Cyklistické oblečenie - prehľad Cyklistické oblečenie môže ovplyvniť kvalitu nášho výletu. Zle zvolené oblečenie vplýva na znížené pohodlie cyklistu a zvýšenie únavy, čo nám ľahko prekazí príjemné zážitky z bicyklovania. Preto je potrebné venovať výberu cyklistického oblečenia dostatočnú pozornosť. Úlohou cyklistického oblečenia je neustále udržovať prirodzenú teplotu tela. V zime by malo udržať cyklistu v teple, v lete zase odvádzať teplo a pot, aby bolo telo v suchu. V oblečení sa však musíme aj dobre cítiť.
Kedy sa platí nákup cyklistického oblečenia v Lidli? Kvalitné značkové cyklistické oblečenie z cyklistických a športových obchodov stojí nemalé peniaze. Na Slovensku však nie je problém nakúpiť cyklistické oblečenie aj v hypermarketoch. Hovorí sa, že za menej peňazí je menej kvality. Na druhej strane vidíme všade na vysačkách známy fakt: vyrobené v Číne.

zobrazené články: 1 - 5

Bikeweb.sk


bike

27.9.2021
slnko 6:55 - 18:51
Sviatok: Cyprián

Prihlásenie
Nick:
Heslo:

Ďalšie sekcie

Bikeweb odporúča

Najčítanejšie články

Reklama

Kvízy

Inzercia

  »   Bicykle a iné inzeráty pre cyklistov.      Bezplatná inzercia na bazar.sk.