Videonávody pre cyklistov

bike

Na internete je množstvo videí a návodov pre cyklistov. Prednedávnom som narazil na sériu videonávodov s názvom cykloškola Birell, z ktorých ma niektoré celkom zaujali.


Na youtube kanáli cykloškoly Birell sa nachádza zoznam cyklistických videí (neustále pribúdajú nové). Okrem návodov na opravy tam nájdete aj odporúčania o technike jazdy na bicykli a podobné rady.

 

Videá zo seriálu: http://www.youtube.com/user/birellcykloskola

 

Osobne ma kvalitou podania zaujali najmä videá popisujúce techniku jazdy, pre ktoré som vytvoril diskusiu vo fóre (môžete sa nej zapojiť či už pridaním iných návodov alebo svojich skúseností z jazdy): Technika jazdy na bicykli - videá.

 

Vidéa z oblasti opráv mi však prišli trošku stručné a chaotické. Niekoľkokrát som uvažoval napísať články o opravách bicykla, ale nikdy som sa k tomu úplne nedostal. Kedysi dávnejšie som si sám opravoval bicykel. Bicykle však vtedy boli o niečo jednoduchšie a mal som na to celkom náladu a čas. Dnes už radšej voľný čas venujem priamo cyklistike a opravy zverujem do rúk odborníkom. Sám si opravujem len drobnosti (napr. defekt). Po vzhliadnutí niektorých návodov na opravy bicykla som sa predsalen rozhodol aspoň pár dôležitých opráv v budúcnosti popísať z môjho pohľadu.

  • Currently 4.00/5

Priemerné hodnotenie: 4.0 (počet hlasov: 1)

Hlasovať môžu len prihlásení užívatelia

» Diskusia k článku (0) - pridať komentár

Bmatias
25. 8. 2012 10:12
Prečítané 4663

» Podobné články

Žiadne podobné články.


Bikeweb.sk


bike

27.5.2024
slnko 5:00 - 20:57
Sviatok: Iveta

Ďalšie sekcie

Bikeweb odporúča

Najčítanejšie články

Reklama

Kvízy