Blogy | Kategórie článkov » Články » Zaujímavosti

Zaujímavosti - zoznam článkov v kategórii

1 2 3 4 5 6 7

Občerstvenie priamo na bicykli Lenivosť alebo hlad cyklistov vedie k zvláštnym, pre niektorých zúfalým nápadom. Tu je príklad, ako si spraviť z bicykla vozík s občerstvením.
Cyklopočítač Cerevellum Palubný počítač pre bicykel. Tak možno nazvať najnovší cyklopočítač Cerevellum. Okrem štadardných funkcií cyklopočítača má aj GPS navigáciu a digitálne spätné zrkadlo.
MP3 pre cyklistov V dnešnej dobe sú MP3 prehrávače a iPody veľmi rozšírené. Ani si nespomínam na jazdu v autobuse, kedy by som si nevšimol niekoho so sluchátkami v ušiach. Jazda na bicykli so sluchátkami v ušiach nie je veľmi bezpečná a tak tu máme špeciálny iPod určený hlavne pre cyklistov.
Bicykel s automatickou prevodovkou Keď prišli na svet prvé bicykle s prehadzovaním rýchlostí, hovorilo sa o revolúcii v cyklistickej doprave. Možnosť radiť stupňe bola kedysi len na najluxusnejších bicykloch, no dnes je to bežná vec. Možno ale prichádza druhá revolúcia bicyklov s automatickými prevodovkami.
Bicykel na slnečný pohon Dnes si predstavíme bicykel, ktorý poháňa slnečná energia. Najvyšia rýchlosť na slnečnú energiu dosahuje síce len 30km, ale môže sa postupne dobíjať.
S bicyklom na nákupy Bicykel bol vždy pomocník na nákupy a veľa ľudí ho dodnes i takýmto spôsobom využíva. No keď je nákup väčší, nie je to najjednoduhšie a práve preto je tu tento bicykel, ktorý toho odvezie oveľa viac.
Bicykel na sneh aj na cestu Ktrak je bicyklom, ktorý spája dva športy: horskú cyklistiku a lyžovanie na skútroch.
Ochrana bicykla - nasaďte putá Ochrániť bicykel pred zlodejmi nie je vôbec jednoduché, čo potrvdí každý, komu už bicykel aspoň raz zmizol. Existuje mnoho rôznych zámkov a iných zariadení, no pred máloktorým sa skúsení a prefíkaní zlodeji vzdajú. Preto prichádzajú aj nové spôsoby ochrany.
Bicyklovanie na hladine vody Možno ste si niekedy želali prebrodiť rieku s bicyklom, či už z dôvodu skrátenia trasy alebo preskúmania nových miest, tak je pre vás určený tento člnok pre bicykle, ktorý sa namontuje pod bicykel.
Smerovky na bicykel Nie je vždy príjemné naznačovať smer odbočovania rukami, hlavne preto, že sa ťažšie udržuje rovnováha a cyklista nemá možnosť v prípade potreby rýchlo zabrzdiť. A preto prichádzajú smerové svetlá aj pre bicykle.

zobrazené články: 1 - 10

1 2 3 4 5 6 7

Bikeweb.sk


bike

11.12.2023
slnko 7:49 - 16:01
Sviatok: Hilda

Ďalšie sekcie

Bikeweb odporúča

Najčítanejšie články

Reklama

Kvízy