Zoznam článkov

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Pravidlá pretekov v XC Trocha teórie o pretekoch.
Ako na preteky Kondícia, zručnosť v ovládaní bicykla a mentálna sila sú kľúčom k úspechu v XC pretekoch. Poriadny štart a sledovanie energetickej hladiny sú dôležité prvky, a keď sa k nim pridá technika a vedomosti, vytvorí sa tak náskok pred súpermi.
Cyklopočítač Cerevellum Palubný počítač pre bicykel. Tak možno nazvať najnovší cyklopočítač Cerevellum. Okrem štadardných funkcií cyklopočítača má aj GPS navigáciu a digitálne spätné zrkadlo.
MP3 pre cyklistov V dnešnej dobe sú MP3 prehrávače a iPody veľmi rozšírené. Ani si nespomínam na jazdu v autobuse, kedy by som si nevšimol niekoho so sluchátkami v ušiach. Jazda na bicykli so sluchátkami v ušiach nie je veľmi bezpečná a tak tu máme špeciálny iPod určený hlavne pre cyklistov.
Ako kúpiť bicykel ? Je lepšie kúpiť si zložený bicykel alebo radšej poskladať vlastný?
Základy imunitného systému Silný imunitný systém je základom zdravia celého organizmu. Tento stručný zoznam by ste si mali nalepiť niekde na dobre viditeľné miesto :).
Kontrola bicykla pred jazdou a po jazde Všetky časti a komponenty bicykla majú svoju limitovanú a konečnú životnosť. Dĺžka životnosti bicykla alebo komponentu je ovplyvnená nielen konštrukciou a použitým materiálom, ale rovnako aj údržbou a intenzitou používania.
Bicykel s automatickou prevodovkou Keď prišli na svet prvé bicykle s prehadzovaním rýchlostí, hovorilo sa o revolúcii v cyklistickej doprave. Možnosť radiť stupňe bola kedysi len na najluxusnejších bicykloch, no dnes je to bežná vec. Možno ale prichádza druhá revolúcia bicyklov s automatickými prevodovkami.
Bicykel na slnečný pohon Dnes si predstavíme bicykel, ktorý poháňa slnečná energia. Najvyšia rýchlosť na slnečnú energiu dosahuje síce len 30km, ale môže sa postupne dobíjať.
Nový cestný zákon Podľa navrhovanej zmenu zákona môžete pri jazde na bicykli dostať riadne mastnú pokutu. Pokuta za jazdu pod vplyvom alkoholu môže dosiahnuť až 30 000sk (995 €). Za jazdu bez cyklistickej prilby 2000sk (66 €).

zobrazené články: 11 - 20

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Bikeweb.sk


bike

27.9.2021
slnko 6:55 - 18:51
Sviatok: Cyprián

Prihlásenie
Nick:
Heslo:

Ďalšie sekcie

Bikeweb odporúča

Najčítanejšie články

Reklama

Kvízy

Inzercia

  »   Bicykle a iné inzeráty pre cyklistov.      Bezplatná inzercia na bazar.sk.