Zoznam článkov

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Videonávody pre cyklistov Na internete je množstvo videí a návodov pre cyklistov. Prednedávnom som narazil na sériu videonávodov s názvom cykloškola Birell, z ktorých ma niektoré celkom zaujali.
Cyklistická pumpa a svetlo v jednom Dnes sú módne univerzálne doplnky a táto móda neobchádza ani cyklistiku. Načo nosiť na bicykli zbytočne veľa cyklistických doplnkov, keď ich môžeme skombinovať? V tomto prípade môžeme predné svetlo na bicykel použiť taktiež na dofúkanie kolies.
Oprava defektu za pár minút Defekt je asi najbežnejší technický problém s bicyklom, ktorý nás môže zastihnúť kdekoľvek. Bez jeho opravy sa ďalej na bicykli nepohneme. Pokiaľ jazdíte dlhšie vzdialenosti, musíte byť naň pripravení. Kvalitný plášť síce pred defektom chráni, ale nič nie je isté. Na konci podrobného článku nájdete videonávod.
Ekologická nabíjačka na bicykel - novodobé dynamo Aj vy jazdievate na bicykli s množstvom elektroniky, ktorú je potrebné pravidelne dobíjať? Mobilné aj GPS zariadenia zvyknú spotrebovať veľké množstvo energie a pri dlhších výletoch je niekedy problém nájsť miesto na nabitie. V tom prípade vám odporúčame bližšie sa pozrieť na ekologickú nabíjačku EcoXPower.
Nitovanie - výmena reťaze Aj skúsenému cyklistovi sa môže stať, že pretrhne reťaz na bicykli. Väčšinou sa to stáva pri stúpaní do kopca alebo ak sa veľmi trháte s pedálmi. Ak sa vám to stane 40 km od domu, ste v celkom dobrej kaši. V tomto článku si povieme, ako si znitovať reťaz.
Naučme deti cyklistike Pri každej jazde na bicykli je najdôležitejšie, aby sa všetci vrátili živí a zdraví. Preto je veľmi dôležité, aby sme venovali pravidlám jazdy veľkú pozornosť a naučili aj najmenších cyklistov ako sa správať na cestách. Článok je určený najmä pre rodičov mladých cyklistov - odporúčam čítať pravidelne pred cyklistickým výletom s deťmi.
Ovlažujúci systém na bicykel Q-FOG Na cyklovýlete počas horúcich letných dní je pre cyklistov často problém nájsť v prírode vhodný zdroj na ovlaženie. Vody na oblievanie nie je dosť a treba ňou šetriť. Riešením, ako vyťažiť z mála vody veľa osvieženia by mohol byť vodný sprej, ktorým sa môže cyklista schladiť aj počas jazdy.
ŠKODA predstavuje svoj prvý elektrobicykel ŠKODA prichádza na trh so svojím prvým elektrobicyklom - ŠKODA Green E Line. Na jedno nabitie ponúka dojazd až 105 kilometrov. Nový atraktívny elektrobicykel rozširuje existujúcu ponuku bicyklov tejto značky. Pri výrobe svojho prvého elektrobicykla stavila na spoluprácu s renomovaným špecialistom na terén - rakúskou spoločnosťou KTM.
Cyklistické oblečenie - prehľad Cyklistické oblečenie môže ovplyvniť kvalitu nášho výletu. Zle zvolené oblečenie vplýva na znížené pohodlie cyklistu a zvýšenie únavy, čo nám ľahko prekazí príjemné zážitky z bicyklovania. Preto je potrebné venovať výberu cyklistického oblečenia dostatočnú pozornosť. Úlohou cyklistického oblečenia je neustále udržovať prirodzenú teplotu tela. V zime by malo udržať cyklistu v teple, v lete zase odvádzať teplo a pot, aby bolo telo v suchu. V oblečení sa však musíme aj dobre cítiť.
Kedy sa platí nákup cyklistického oblečenia v Lidli? Kvalitné značkové cyklistické oblečenie z cyklistických a športových obchodov stojí nemalé peniaze. Na Slovensku však nie je problém nakúpiť cyklistické oblečenie aj v hypermarketoch. Hovorí sa, že za menej peňazí je menej kvality. Na druhej strane vidíme všade na vysačkách známy fakt: vyrobené v Číne.

zobrazené články: 81 - 90

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Bikeweb.sk


bike

27.9.2021
slnko 6:55 - 18:51
Sviatok: Cyprián

Prihlásenie
Nick:
Heslo:

Ďalšie sekcie

Bikeweb odporúča

Najčítanejšie články

Reklama

Kvízy

Inzercia

  »   Bicykle a iné inzeráty pre cyklistov.      Bezplatná inzercia na bazar.sk.