Zoznam článkov

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Bicykel, o ktorý sa netreba starať Ak jazdíte na bicykli iba po meste či spevnených cestách a obávate sa o údržbu bicykla, našli sme pre vás ideálny bicykel. Vďaka jednoduchej účelovej konštrukcii si nevyžaduje takmer žiadne nároky na údržbu.
Pitný režim Dodržiavanie pitného režimu je veľmi dôležité, avšak mnoho cyklistov tomu nevenuje príliš veľkú pozornosť. Nedostatok tekutín pritom spôsobuje zníženie výkonnosti, oslabuje regeneráciu svalov a spôsobuje únavu a kŕče. V horúcich letných dňoch to platí (minimálne) dvojnásobne.
Navigácia pre cyklistov - úvod Po žiadostiach od kamarátov ohľadne pomoci s výberom cyklistickej navigácie som sa rozhodol napísať k tejto téme zopár informácii aj pre cyklistov bez technického zamerania. Dnes už turistickú navigáciu bežne využívajú aj cyklisti. V tomto článku sa pokúsim zjednodušene popísať ako navigácia funguje a na čo si treba pred kúpou dávať pozor.
Cyklistika bez bolesti zadku (od cyklistického sedla) Sťažujete sa na bolesti zadku od sedla pri bicyklovaní? S týmto problémom sa neustále stretáva množstvo cyklistov. Možno aj to inšpirovalo výrobcov tohto bicykla. Na ňom vás výber vhodného sedla určite trápiť nebude.
Navigácia pre cyklistov - porovnanie GPS zariadení Minule sme si povedali základné veci okolo navigácii. V tomto článku budeme pokračovať a bližšie sa pozrieme na jednotlivé GPS zariadenia, ktoré využívajú cyklisti v teréne. Postupne popíšem zariadenia od najjednoduchších prístrojov na sledovanie cyklistickej trasy až po navigácie zabudované v inteligentných telefónoch.
YikeBike - skladací bicykel Predstavenie ďalšieho bicykla z kategórie zaujímavé cyklistické vynálezy. Ide o najmenší skladací elektrický bicykel, ktorý je možné zložiť už za 15 sekúnd. K dispozícii sú rôzne modely a farebné prevedenia bicykla.
Navigácia pre cyklistov - OruxMaps OruxMaps je jeden z mojich najobľúbenejších turistických programov pre mobilné telefóny s operačným systémom Android. Okrem sledovania aktuálnej trasy ponúka množstvo zaujímavých informácii o trase a okolí, prípravu trasy z pohodlia domova a mnoho ďalšieho.
Najdrahší bicykel je zo zlata Až z 24 karátového zlata je vyrobený momentálne najdrahší bicykel na svete. Nie je síce určený na horskú cyklistiku, ale aj tak by ho bolo škoda zničiť na cyklistické výlety. Cyklisti, ktorí si ho pridajú do svojej súkromnej zbierky však budú musieť riadne investovať do svojej záľuby (a možno aj následnej ochrany).
Ako vytvoriť mapu do navigácie Dnes vám predstavím program, ktorým sa dá efektívne vytvoriť mapa ľubovoľnej oblasti do turistickej navigácie.
Mobile Atlas Creator (MOBAC) je jednoduchý a rýchly program na tvorbu máp do rôznych turistických navigácií.
Nečakane pohodlné cyklistické sedlo Bolesť zadku pri bicyklovaní trápi nejedného cyklistu. Mnohí z nás vystriedali množstvo rôznych cyklistických sediel, kým našli také, ktoré im vyhovuje. Pre cyklistov, ktorých ešte stále trápi bolesť zadku pri bicyklovaní tu máme jedno pohodlné cyklistické sedlo.

zobrazené články: 51 - 60

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Bikeweb.sk


bike

8.7.2020
slnko 5:01 - 21:13
Sviatok: Ivan

Prihlásenie
Nick:
Heslo:

Ďalšie sekcie

Bikeweb odporúča

Najčítanejšie články

Reklama

Kvízy

Inzercia

  »   Bicykle a iné inzeráty pre cyklistov.      Bezplatná inzercia na bazar.sk.