Zoznam článkov

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Bitlock - Bluetooth zámok na bicykel Tím nadšencov sa pustil do vývoja nového spôsobu zabezpečenia bicykla pred krádežou. Možno sa už čoskoro dočkáme zámku pre bicykel, na ktorý nebudeme potrebovať kľúč či znalosť číselného kódu. Prístup k bicyklu nám zabezpečí mobilná aplikácia. Ochrana bicykla cez mobil má množstvo ďalších výhod
Lock8 - zámok na bicykel Zabezpečenie bicyklov prostredníctvom mobilnej aplikácie je v tomto období populárne. Nedávno sme zverejnili informácie o mobilnej aplikácii, ktorá chráni bicykel pred krádežou. A už tu máme konkurenciu. Ochrana bicykla je evidentne zaujímavý biznis. Pozrime sa bližšie, čo dokáže zabezpečovací systém na bicykel s názvom Lock8.
Inteligentné športové oblečenie Moderné informačné technológie sa postupne dostávajú do každej oblasti nášho života. Športové oblečenie nie je výnimkou. Vízia moderného športového oblečenia spočíva v tom, že bude analyzovať náš pohyb a učiť nás, ako správne a efektívne športovať.
Horský bicykel zo zlata Rovný milión dolárov stojí horský bicykel vyrobený zo zlata. Pred pár mesiacmi sme predstavovali cestný bicykel zo zlata a aby sa mali čím chváliť fanúšikovia horskej cyklistiky, teraz tu máme jeden model pre nich.
Solárny zámok na bicykel - skylock Dnes si predstavíme ďalší inteligentný zámok na bicykel z dielne Velo Labs, ktorý sa nazýva Skylock. Funkcie zámku sa ovládajú cez telefón a okrem zabezpečenia bicykla dokáže zámok informovať pri pokuse o ukradnutie či dopravnej nehode.
Detský bicykel bez pomocných koliesok Každý, kto sa učil jazdiť na bicykli, asi začal s pomocnými kolieskami. Vďaka moderným technológiám je dnes oveľa ľahšie udržať rovnováhu aj na bežnom bicykli, ako tomu bolo kedysi pred pár rokmi. A ďalším zlomom je nasadenie gyroskopických kolies. Deti sa možno už čoskoro naučia bicyklovať bez zbytočných pádov.
Backtracker - kontrola premávky za bicyklom Backtracker je zariadenie, ktoré sleduje objekty v tesnom závese za cyklistom. Na prvý pohľad pôsobí ako obyčajné blikajúce svetlo, no signalizáciou dokáže informovať cyklistu aj vodičov áut na nebezpečné situácie.
Prvá nabíjacia stanica pre elektrobicykle na Kráľovej studni Spoločnosť RIDE.sk a Horský hotel Kráľova studňa v spolupráci s Oblastnou organizáciou cestovného ruchu Stredné Slovensko otvoria prvú nabíjaciu a servisnú stanicu na elektrobicykle na Slovensku. Projektom sa spúšťa pripravovaný E-BIKE región Stredné Slovensko, ktorý by mal zvýšiť záujem o cestovný ruch v okolí Banskej Bystrice.
Sieť nabíjacích staníc ebajk connect V Bratislave bolo otvorených 7 nabíjacích staníc pre elektrobicykle.
10 rokov na bicykli Prekonávanie dlhých vzdialeností, objavovanie neznámych miest našej planéty, súboj s hranicami našich schopností. Kórejčan Okhwan Yoon, absolvent práva a úspešný podnikateľ sa v roku 2001 rozhodol zavesiť svoju kariéru a doterajší život na klinec, vysadol na bicykel a vydal sa na cestu okolo sveta. Za 10 rokov prebicykloval 192 krajín na šiestich kontinentoch.

zobrazené články: 91 - 100

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Bikeweb.sk


bike

8.7.2020
slnko 5:01 - 21:13
Sviatok: Ivan

Prihlásenie
Nick:
Heslo:

Ďalšie sekcie

Bikeweb odporúča

Najčítanejšie články

Reklama

Kvízy

Inzercia

  »   Bicykle a iné inzeráty pre cyklistov.      Bezplatná inzercia na bazar.sk.