Zoznam článkov

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Cyklistický vozík pre deti Mnohí už určite riešili problém ako absolvovať cyklistický výlet s najmenšími. K dispozícii je detská cyklistická sedačka alebo detský cyklovozík. Detské cyklovozíky sú čoraz populárnejšie a k dispozícii sú rôzne modely rozličných výrobcov. Dnes vám bližšie predstavíme jeden z najpopulárnejších detských cyklovozíkov.
Moderné cyklistické odrazky Pri prehľadávaní zahraničných cyklistických obchodov som natrafil na unikátne odrazové sklá (resp. svetlá). Zadné (červené) a predné (biele) svetlá sú u nás povinné. Pre cyklistov, ktorí by chceli niečo naviac odporúčam pozrieť na toto zaujímavé cyklistické svetlo, ktoré dokáže zobrazovať aj čas či textovú správu.
Po cyklistických chodníkoch v New Yorku V New Yorku je toľko cyklistických chodníkov, že by sme mali závidieť. Sú však plné a dôvodom nie je záľuba američanov o cyklistiku. Keď dostal mladý američan pokutu za to, že nejazdil po nepriechodnom cyklochodníku, rozhodol sa natočiť video. Tak sa môžeme pozrieť na skutočný stav cyklistických ciest vo veľkomeste.
Neviditeľná cyklistická prilba - airbag pre cyklistov Hövding je unikátna cyklistická prilba, taktiež označovaná ako airbag pre cyklistov. Tento švédsky vynález chráni hlavu cyklistu podobne ako cyklistická helma. Ide o malý obojok na krk, ktorý sa v prípade nebezpečenstva nafúkne na pevný nylonový obal okolo hlavy.
Čierna skrinka pre bicykle V lietadlách a lodiach je používanie čiernych skriniek bežné. Čoraz častejšie sa s ňou stretávame aj v osobných a nákladných autách, tak prečo by sme si ju nemohli namontovať aj na bicykel? Môžete si spraviť videozáznam z cyklistického výletu alebo uchovať informácie o prípadnom nešťastí na bicykli.
Ako používať športtester Základom každého športu je aktivita srdca. Ak chcete predísť predčasnej únave a zvýšiť svoju výdrž, mali by ste sa doslova riadiť srdcom. K tomu môže pomôcť športtester, ktorý nám umožňuje sledovať správanie srdca. Športovaním v správnej frekvencii si výrazne zvýšite výdrž, vyhnete sa predčasnej únave a zážitok zo športu bude príjemnejší.
Ako uskladniť bicykel Veľa cyklistov rieši problém uskladnenia bicykla. Bicykle by sa mali uchovávať v suchom čistom prostredí pri primeranej teplote. Často je veľmi náročné takéto podmienky pre bicykel vytvoriť. Predstavím vám úložný mechanizmus z domácej dielne, ktorý je možné namotnovať do bytu či garáže.
ElliptiGO – eliptický bicykel aj pre bežcov Dnes si predstavíme ďalší eliptický bicykel. Pri návrhu tohto bicykla sa výrobcovia snažili prispôsobiť bežcom a výsledkom je kombinácia behu a cyklistiky. Bicyklovanie na ňom však nie je žiadny relax a v porovnaní s bicyklovaním na klasickom bicykli sa riadne zapotíte.
Elektrický bicykel kontrolovaný mobilom Čo sa môže stať, keď sa spojí výrobca automobilov Ford s výrobcom mobilných zariadení? Hybridný bicykel s futuristickým designom, ktorý máte pod palcom vďaka mobilu na riadidlách.
Ako sa udržiavať v kondícii cez zimu Ak nepatríte k celoročným cyklistom, aktuálne počasie vás už asi prinútilo odložiť bicykel na zimný spánok. Cyklisti by sa mali taktiež udržiavať v kondícii aj mimo sezónu. Ako nahradiť cyklistiku cez zimu? Otázky na nahradenie sezónneho športu som dostával často, keď som pôsobil ako príležitostný kondičný tréner a pokúsim sa na ňu poskytnúť odpoveď.

zobrazené články: 61 - 70

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Bikeweb.sk


bike

8.7.2020
slnko 5:01 - 21:13
Sviatok: Ivan

Prihlásenie
Nick:
Heslo:

Ďalšie sekcie

Bikeweb odporúča

Najčítanejšie články

Reklama

Kvízy

Inzercia

  »   Bicykle a iné inzeráty pre cyklistov.      Bezplatná inzercia na bazar.sk.